Pronájem - Compex SP 4.0

Kód: SP 4.0A
1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Zapůjčení přenosného, pohodlného a bezpečného elektrostimulátoru, který využije pro regeneraci, zvýšení svalové síly a (nebo) objemu, tišení bolesti či běžnou masáž nejen profesionál, ale i každý, kdo chce efektivně zacílit na svalovou stimulaci.

V ceně zápůjčky je kompletní balení tohoto přístroje.

V případě koupě přístroje do 14 dnů od ukončení zápůjčky Vám bude cena za zapůjčení odečtena od ceny Vámi vybraného produktu Compex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro všechny z vás, kteří si rádi zajezdí na kole, a pro vynikající výkon při příštím turnaji tenisového klubu! COMPEX ENERGY má celou řadu programů, aby vám pomohl objevit účinnost elektrostimulace. Produkt lze rozšířit o předinstalovanou technologii muscle intelligence™. Ihned po připojení zařízení MI-SENSOR se aktivuje funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

COMPEX SP 4.0 je všestranný stimulátor od renomované firmy COMPEX, který umožňuje zvýšit sílu a obnovit objem svalů bez zatížení pohybového aparátu.

Pomůže rychleji  regenerovat a relaxovat.

Obsahuje i rehabilitační programy, které pomohou zotavit se po zraněních.

Další podrobnosti o COMPEX SP 4.0 naleznete ZDE

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna
délka: 1 Týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.