Pronájem - Compex SP 4.0

Kód: SP 4.0A
1 500 Kč 1 240 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Jedná se o zapůjčení přenosného, pohodlného a bezpečného elektrostimulátoru, který využije nejen profesionál, ale i běžný člověk. V ceně zápůjčky je kompletní balení tohoto přístroje. V případě koupě přístroje do 14 dní od ukončení zápůjčky Vám cena za zapůjčení odečtena od ceny Vámi vybraného produktu Compex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Trénink a fyzické úsilí mohou být příjemné, pokud se na ně řádně připravíte. COMPEX ENERGY vám pomůže, abyste se připravili na námahu a po ní se cítili dobře!
 
Pro všechny z vás, kteří si rádi zajezdí na kole, a pro vynikající výkon při příštím turnaji tenisového klubu! COMPEX ENERGY má celou řadu programů, aby vám pomohl objevit účinnost elektrostimulace. Produkt lze rozšířit o předinstalovanou technologii muscle intelligence™. Ihned po připojení zařízení MI-SENSOR se aktivuje funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

Všestranný stimulátor, který zvýší sílu a obnoví objem svalů. Pomůže rychleji  regenerovat a relaxovat.
K základním funkcím modelu SP 2.0 přidává rehabilitační programy, které pomohou zotavit se po zraněních. Doporučen je pro sportovce trénující 3 x týdně.

Sport ico 4 channels  Sport ico 30 prog  Sport ico mi scan range tens  Swiss Technology SP White

Technologie  drátová 
Funkce svalové inteligence MI-SCAN, MI-RANGE, MI-TENS, 
Připojení na web NE

Vytváření cílů

NE 

Upload historie NE 
Počet programů 30 
Počet kanálů
Displej monochromatický 

Parametry

120mA, 400 ?s, 150Hz
Nabíjení dobíjecí baterie, cca 4,5h
Příslušenství měkké přepravní pouzdro, 4 balení elektrod

 

PROGRAMY: 

Posilování: Vytrvalost, Odolnost, Síla, Výbušná síla, Všeobecný trénink, Stabilizace trupu, Svalová hypertrofie, Tvorba svalů, Zahřátí svalů, Okysličení 

Úleva od bolesti: Úleva od bolesti TENS, Snížení svalového napětí, Bolest svalů, Bolest krční páteře, Bolest zad, Tendinitis, Těžké nohy, Prevence křečí 

Rehabilitace: Svalová atrofie, Posílení

Regenerace / Masáže: Regenerace po tréninku, Regenerace po závodě, Relaxační masáž, Snížení svalové bolesti po zátěži, Oživující masáž

Fitness: Zpevnění paží, Posílení stehen, Tvarování břišních svalů, Zpevnění břišních svalů, Tvarování hýždí

 

K přístroji poskytujeme  podrobný český manuál, poradenství a standardní 2-letou záruku, kterou lze prodloužit o 1 rok. Neváhejte se na totu možnost zeptat.

Pokud jste našli lepší cenu, neváhejte nás informovat.


{TAB=Jak správně používat}

Naplánujte si svůj trénink

{TAB=Technologie}

Přístroj je vybaven MI-sensorem s technologií muscle intelligence™. Ihned po připojení tohoto sensoru je aktivována funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

Funkce MI-RANGE určuje ideální rozsah intenzit pro regenerační a masážní programy. Intenzitu je vhodné udržovat v doporučeném rozsahu, aby bylo dosaženo optimálního účinku.

Funkce MI-TENS zajišťuje kontrolu a automatickou úpravu intenzity u programů proti bolesti (TENS, Tendinitis), aby nedocházelo k nežádoucím svalovým kontrakcím. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna
délka: 1 Týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.