Compex SP 4.0

Kód: 801.000031
ZDARMAZDARMA
Compex SP 4.0
16 190 Kč 13 380 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
4.12.2023

Svalový elektrostimulátor od značky Compex pro sportovce trénující 3-4x týdně. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

T

rénink a fyzické úsilí mohou být příjemné, pokud se na ně řádně připravíte. COMPEX ENERGY vám pomůže, abyste se připravili na námahu a po ní se cítili dobře!

 
Pro všechny z vás, kteří si rádi zajezdí na kole, a pro vynikající výkon při příštím turnaji tenisového klubu! COMPEX ENERGY má celou řadu programů, aby vám pomohl objevit účinnost elektrostimulace. Produkt lze rozšířit o předinstalovanou technologii muscle intelligence™. Ihned po připojení zařízení MI-SENSOR se aktivuje funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

SP4_style

Compex SP 4.0 je nejlepším drátovým elektrotimulátorem řady sport od značky Compex. 

Speciální programová výbava je zaměřena především na regeneraci po výkonu, rehabilitaci po zranění, zpevnění svalových skupin a na jejich posílení a růst. Compex urychluje svalovou regeneraci a navozuje příjemný pocit relaxace.

Compex je neocenitelný pomocník doma i na cestách, kde v pohodlí svého pokoje se můžete účinně připravit na další tréninkovou jednotku či absolvovat privátní posilovací trénink.

Compex SP 4.0 je ideálním doplňkem pro sportovce, který trénuje 3-4x týdně. Obsahuje 30 přednastavených programů. Před zahájením jednotky prozkoumá Vaše svaly pomocí patentované technologie Muscle intelligence™a následně nastaví rozmezí optimální intenzity pro dosažení maximálního účinku.  Díky chytrému MI-sensoru na jednom z kabelů je zaručeno pohodlí a naprostá bezpečnost stimulace.

Vědecké studie dokazují, že COMPEX pomocí patentovaných 20ti minutových svalových elektrostimulací umožňuje navýšit silové dispozice o 27%, výbušnost o 15%, zvýšit objem svalu o 8% či snížit množství laktátu a odpadních metabolitů ve svalech typicky o 25%.

 

PROGRAMY: 

Posilování
Vytrvalost, Odolnost, Síla, Výbušná síla, Všeobecný trénink, Stabilizace trupu, Svalová hypertrofie, Tvorba svalů, Zahřátí svalů, Okysličení 


Úleva od bolesti
Úleva od bolesti TENS, Snížení svalového napětí, Bolest svalů, Bolest krční páteře, Bolest zad, Tendinitis, Těžké nohy, Prevence křečí


Rehabilitace
Svalová atrofie, Posílení


Regenerace / Masáže
Regenerace po tréninku, Regenerace po závodě, Relaxační masáž, Snížení svalové bolesti po zátěži, Oživující masáž


Fitness
Zpevnění paží, Posílení stehen, Tvarování břišních svalů, Zpevnění břišních svalů, Tvarování hýždí

 

 

TECHNOLOGIE

Přístroj je vybaven MI-sensorem s technologií muscle intelligence™. Ihned po připojení tohoto sensoru je aktivována funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

Funkce MI-RANGE určuje ideální rozsah intenzit pro regenerační a masážní programy. Intenzitu je vhodné udržovat v doporučeném rozsahu, aby bylo dosaženo optimálního účinku.

Funkce MI-TENS zajišťuje kontrolu a automatickou úpravu intenzity u programů proti bolesti (TENS, Tendinitis), aby nedocházelo k nežádoucím svalovým kontrakcím

 

OBSAH BALENÍ

Ovládací jednotka, 4 kabely, MI-sensor, baterie, nabíječka, náhradní elektrody (16ks), přepravní pouzdro. K přístroji poskytujeme podrobný český manuál a on-line poradenství, standardní 2-letou záruku s možností jejího prodloužení o 1 rok.

 

ZÁRUKA NEJLEPŠÍCH CEN

Jako exkluzivní partner značky COMPEX pro Českou a Slovenskou republiku Vám spolu s našimi partnery zaručujeme u všech výrobků a příslušenství plnou COMPEX záruku, servis a poradenství v českém jazyce včetně nejlepší ceny. Pokud jste přesto narazili na výhodnější cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Technologie  Drátová 
Funkce svalové inteligence MI-scan, MI-range na jednom kabelu
Připojení na web Ne
Vytváření cílů Ne
Upload historie Ne
Počet programů 20
Počet kanálů
Displej Monochromatický 
Napájení 220V/120mA
Doba nabíjení cca 2,5h

 

 

POROVNÁNÍ PŘÍSTROJŮ

Compex_comp_chart

Compex_comp_chart_2

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.