Pronájem COMPEX ION

Kód: 9481F7
500 Kč 413 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Vibrační masážní válec Compex® Ion™ poskytuje úlevu hloubkovým vibračním prokrvením svalové tkáně. Čtyři rychlosti vibrací umožnují přizpůsobit intenzitu terapie Vašim konkrétním potřebám. Zápůjčka je na týden. V případě koupě přístroje do 14 dní od ukončení zápůjčky Vám cena za zapůjčení bude odečtena od ceny Vámi vybraného produktu Compex.

Zápůjčka je na týden. V případě koupě přístroje do 14 dnů od ukončení zápůjčky Vám cena za zapůjčení bude odečtena.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODSTRAŇTE BOLEST ZE SVALŮ

Compex® Ion™ poskytuje úlevu bolavým nebo přetíženým svalům hloubkovým vibračním prokrvením svalové tkáně.

Je vyroben z průmyslových materiálů a drží svůj tvar i při extrémním zatížení. Robustní konstrukce spolu s prémiovou strukturovanou povrchovou úpravou zajišťuje vynikající stabilitu při aplikaci a udržuje válec přesně tam kde ho potřebujete. Čtyři rychlosti vibrací vám umožňují přizpůsobit intenzitu terapie vašim konkrétním potřebám.

POUŽITÍ A URČENÍ

Zahřátí a stimulace obtížně přístupných míst a spoušťových bodů na těle, uzdravujících a vyživujících Vaše tělo. Zvyšuje průtok krve, snižuje bolestivost následujícího dne, uvolňuje uzlové body a napětí ve svalech, zlepšuje rozsah pohybu, předchází zranění, zlepšuje výkonnost, uvolňuje svaly, provádí masáž měkkých tkání, pomáhá předcházet zraněním. 

Dolní část zad

Hamstringy

Holeň

Lýtka

Qardiceps

Široký zádový sval

Šlachovitá stehenní povázka (Tractus iliotibialis)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.