Wahoo Kickr BIKE SHIFT - cyklistický trenažér

Kód: 806.012072
Novinka
Značka: Wahoo
72 990 Kč 60 322 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Špičkový speciál pro domácí trénink. Bezhlučný chod, maximální výkon, geometrie nastavitelná ve všech osách, simuluje řazení Shimano, SRAM i Campagnolo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wahoo Kickr Bike Shift - (ne)skutečná jízda a 100% tréninkový efekt

Wahoo KICKR BIKE SHIFT nabízí nekompromisní zážitek z jízdy ve výkonném a efektivním designu. Stírá hranice mezi realitou a simulací. S KICKR Bike SHIFT si můžete pořídit dokonalou kopii vašeho kola a bezchybně na něm simulovat jakkoliv náročný trénink. Domácí trénink tak může být 100% zábavný a také dokonale ergonomický. Realistická odezva do pedálů, výborná spolupráce se setrvačníkem, možnost přizpůsobit si řazení přesně tak jak ho používáte na vašem oblíbeném kole.

Je vybaven novým systémem pohonu, který umožňuje bleskově reagovat na změny sklonu i výkonu. Mobilní aplikace umožňuje zkonfigurovat 5ti bodový nastavovací systém pro vaše pohodlí a výkon. KICKR BIKE SHIFT nabízí virtuální řazení kde máte možnost přizpůsobit si převodové poměry, včetně počtu převodových stupňů a dokonce i počtu zubů kazety. Řadicí páky se mohou chovat jako Shimano, SRAM nebo Campagnolo a mohou přesně simulovat převodový poměr vašeho venkovního speciálu.

Pomocí páček lze snadno upravit i výšku sedla, offset posedu, délku představce, jejich vzájemnou polohu a také vše ostatní pro vytvoření dokonalé kopie vašeho oblíbeného stroje, včetně odpovídající délky klik.

 

Wahoo KICKR BIKE SHIFT

Odezva v reálném čase
KICKR BIKE SHIFT je vybaven novým systémem brzdy a řemenového pohonu, který bleskově reaguje na stoupání a změny výkonu.

Realistické řazení
Programovatelné virtuální řazení KICKR BIKE SHIFT umožňuje, aby i v budoucnu odpovídal poměrům a vlastnostem předních výrobců jako SRAM, Shimano a Campagnolo. Řadicí páky vám umožňují snadno řadit různé převodové stupně a ručně měnit sklon stoupání. Pomocí virtuálních sestav KICKR BIKE SHIFT věrně simulujte řazení všech předních výrobců. Vytěžte ze svého tréninku maximum výběrem počtu převodových stupňů a stoupání.

Sedne vám dokonale
Intuitivní 5ti bodové nastavení rozměrů trenažéru pomocí aplikace Wahoo Fitness pomůže dokonale převzít geometrii vašeho kola. Můžete si rovněž namontovat své oblíbené komponenty pro optimalizaci pohodlí a výkonu. Pomocí rychloupínacích svorek snadno upravíte výšku sedla, délku klik, dosah a další, parametry tak, aby plně odpovídaly vašemu kolu.

WiFi připojení
KICKR BIKE SHIFT vám umožní rychle a stabilně se připojit k vašim zařízením na WiFi síti. S KICKR DIRECT CONNECT máte možnost připojit svůj KICKR BIKE SHIFT k routeru pro nerušenou virtuální jízdu a stahovat automatické aktualizace firmwaru.

ERG Easy ramp
Velmi užitečná funkce při přerušení tréninkového intervalu. Návrat k cílovému výkonu v režimu ERG Easy Ramp probíhá pozvolna a přirozeně.

Ready to GO
Po sestavení je KICKR BIKE SHIFT připraven k jízdě. Nevyžaduje kalibraci a bez problémů zapadne do kompletního ekosystému. Připojí se k cyklopočítačům, chytrým telefonům, tabletům a počítačům, takže můžete začít hned. Rychloupínací polohovací svorky umožňují KICKR BIKE SHIFT rychle přizpůsobit široké škále jezdců pro celou domácnost nebo klub. KICKR BIKE SHIFT je kompatibilní s nejoblíbenějšími tréninkovými aplikacemi, jako je The Sufferfest, Zwift, TrainerRoad a další, takže můžete plně využít na co jste zvyklý.

Trénink WAHOO X
Chytré trenažéry a kola od Wahoo jsou dodávány se zkušební verzí Wahoo X, která poskytuje okamžitý přístup k jedinečným tréninkovým aplikacím.

 

Podrobná specifikace:
Typ pohonu: Řemenový
Hmotnost setrvačníku: 6kg
Nastavení odporu: Interaktivní
Brzdný výkon (max.): 2200 W
Simulovaný sklon (max.): 20% / -15%
Odporová jednotka: Elektromagnetická motorová brzda
Měřič výkonu: Ano, zaručovaná přesnost +/- 1% bez nutnosti kalibrace
Konektivita: ANT +, FE-C, Bluetooth, WiFi, Direct Connect
Firmware: Bezdrátová aktualizace
Napájení: 100 - 240 V, 50-60Hz, 2,5A max.
Hmotnost: 36kg
Údaje: Rychlost, vzdálenost, výkon, kadence, sklon/klesání, vestavěný ODO meter
Velikost: Nastavitelná pomocí rychloupínací polohové páky
Délka klik: 165, 167,5, 170, 172,5 a 175mm
Výška jezdce: 152 až 193 cm
Maximální hmotnost jezdce: 113kg

 

Podporovaná zařízení:
- iPhone / iPad: iOS 13 nebo novější
- Android: Navštivte prosím stránky podpory a zkontrolujte kompatibilitu se systémem Android
- MacOS: Wifi nebo přímé připojení k síti, povoleno Bluetooth nebo ANT+ dongl
- Windows PC: Wifi nebo přímé připojení k síti, Bluetooth nebo ANT+ dongle

Rozsah dodávky:
- 1 x Wahoo KICKR Bike SHIFT
- 1 x sestava řídítek
- 1 x sedlo
- 1 x sedlová trubka
- 1 x AC adaptér
- 1 x imbusové klíče 4 a 5mm
- neobsahuje pedály

Toto zboží neodesíláme dopravní službou. Je nutné se domluvit na osobním vyzvednutí, nebo osobním zavezení produktu naším pracovníkem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stacionární kola
Hmotnost: 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: