Wahoo ELEMNT ROAM V2

Kód: WHEB4
9 990 Kč 8 256 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Nová verze populárního GPS cyklopočítače pro rekreační i vrcholové cyklisty s barevným displejem a chytrou navigací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na prodejně Kosmonosy jsou k vyzkoušení 2 plně funkční DEMO kusy, rádi Vám je bezplatně předvedeme.
Stáhněte si aktualizaci firmware - zlepšuje citlivost příjmu GPS signálu a přidává "PAN&ZOOM" v mapách

Wahoo ELEMNT ROAM je komplexním GPS cyklopočítačem od značky Wahoo jak pro rekreační, tak vrcholové cyklisty. Je prvním cyklopočítačem, který byl navržen jako integrovaný systém cyklopočítače a držáku, tedy vysoce aerodynamická sestava s ohledem na mimimální odpor vzduchu při jízdě, maximální ergonomii ovládání a pokročilý design celé sestavy. Disponuje nejen všemi běžnými cyklistickými ukazateli, ale i kompletními navigačními možnostmi a mapovými podklady pro celý svět.

 

Verze 2 ponechává všechny přednosti a ergonomii tohoto populárního cyklopočítače a přidává celou řadu vylepšení a novinek. Mezi ty nejdůležitější patří především zmíněný barevný displej, inteligentní navigace s obrovskou 32GB pamětí na mapové podklady, nový, ještě ergonomičtější design tlačítek, rozsáhlé předinstalované mapy, senzor okolního světla, moderní USB-C konektor a řadu dalších vylepšení.

Cyklopočítač WAHOO ELEMNT ROAM je schopen na svém displeji notifikovat příchozí telefonické hovory, SMS zprávy a prakticky veškerou další komunikaci odehrávající se na Vašem mobilním telefonu, takže Vám během Vaší jízdy skutečně nic důležitého neunikne.

Zařízení je kompatibilní s telefony iPhone i Android. 

 

CHYTRÁ NAVIGACE

Umožňuje vytvořit trasu přímo výběrem místa na obrazovce nebo volbou uložené lokace. Roam vybere nejkratší cestu a provádí i případné korekce trasy při odchýlení se od doporučeného kurzu. Na další obrazovce je možné zkontrolovat i výškový profil trasy.

 

CHYTRÁ LED SVĚTÝLKA

Barevné LED diody v horní části cyklopočítače ukazují na křižovatce ten správný směr, ale také monitorují a indikuji Váš aktuální Wattový výkon, srdeční tep, nebo rychlost.

 

64 BAREV

Velmi kvalitní barevný displej Vás nenechá na holičkách ani na tom nejostřejším slunci. Vaše data i navigace tak výrazně zpřehlední.

 

NOTIFIKACE

Přijímání hovorů, textové zprávy, WhatsApp, emailové notifikace - vše lze i vypnout, pokud nechcete být rušeni.

 

STRAVA LIVE SEGMENTY

Integrace aplikace STRAVA je dokonalá, takže budete předem informováni na začátek segmentu, zbývající délku a profil segmentu, aktuální ztrátu na váš nejlepší výkon či KOM na tomto segmentu, předpokládáný celkový čas.

 

STRUKTUROVANÉ TRÉNINKY

Tréninky je možné si dopředu připravit či zvolit z již připravených. ELEMNT ROAM Vás pak bude upozorňovat na každý interval nebo dokonce rovnou řídit Váš SMART trenažér. K dispozici je sada několika tréninků sestavených pro jezdce týmu INEOS Grenadiers a také dvě varianty FTP testu.

 

ON-LINE TRASOVÁNÍ VAŠÍ JÍZDY

Pomocí on-line trasování Vaší jízdy je možné vidět přímo na dispeji kde se nachází Vaši přátelé a sdílet s nimi Vaši polohu.

 

OVLÁDÁNÍ TRENAŽÉRU

Pokud spárujete ELEMNT ROAM s vaším chytrým trenažérem, je možné pak jedoduše ovládat zátěž přímo z cyklopočítače.

 

 

Specifikace

Rozměry: 90 x 59 x 21mm
Dispej: 2,7" / 69mm / 64barev
Váha: 94g
Bezdrátový přenos: ANT+, Bluetooth
Výdrž baterie: 17h (USB nabíjení)
Odolnost proti vodě: IPX7

 
Obsah balení

Wahoo ELEMNT ROAM v2
Aero držák na řidítka
Držák na představec
USB-C nabíjecí kabel
Upevňovací pásky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: