TACX NEO 2T Smart

Kód: 806.012.061
Akce Novinka
Značka: TACX
32 990 Kč
TACX NEO 2T
32 990 Kč 27 900 Kč 23 058 Kč bez DPH
Objednáno

Mimořádně tichý, výkonný a přesný cyklotrenažér se smart funkcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TACX NEO 2T je elektromagnetický, chytrý cyklotrenažér s optimalizovaným přímým pohonem a možností řízení z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Má možnost jízdy po virtuální trase, je propojitelný s cyklopočítačem a sporttesterem, je kompatibilní s tréninkovými aplikacemi třetích stran.

  • Zvládne výkon až 2200 wattů, takže do toho můžete dát všechno.
  • Simuluje stoupání se sklonem až 25 % odpovídající těm nejnáročnějším kopcům.
  • Nabízí skvělou přesnost měření výkonu s chybou do 1 %.
  • Simulace jízdy z kopce.
  • Simulace jízdy po různých typech povrchů.
  • Lze propojit s tréninkovými aplikacemi, jako jsou například Zwift, Rouvy nebo Tacx.
  • Pyšní se mimořádně tichým chodem, proto ani při náročném tréninku nebudete nikoho v domě rušit.
  • Upozornění: Kazeta není součástí balení!

NEO 2T je dosud nejrealističtější trenažér firmy Tacx. Součástí realismu tohoto trenažéru je napodobení vibrací, které působí při jízdě po silnici. Trenažér může napodobit jízdu po dlažbě nebo štěrku, takže budete mít pocit, jako byste jeli venku, zejména při používání aplikací jako Zwift. Trenažér je stabilní, přesto zůstává dostatečně flexibilní, aby působil realisticky. Umožňuje výkyv o několik stupňů do stran, což pomáhá vnímat pohyb jako při jízdě na silnici. Rám Tacx NEO 2T přináší volnost pohybu a zlepšuje tak pocit z jízdy na kole.

Mezi nové funkce nejnovějšího NEO 2T patří vylepšená stabilita a další snížení hluku v důsledku vibrací. Přepracované magnety dále vylepšují klidnou jízdu a snižují vibrace i při nízké kadenci. Nová konstrukce motoru zlepšuje pocit z jízdy ve stoupáních a při akceleraci. Motor také generuje vyšší úrovně odporu za specifických podmínek ve sprintech nebo při nízkých rychlostech.

Sílu šlapání měří s neuvěřitelnou 1% přesností. Funkce Tacx Pedal Stroke Analysis nezávisle měří přesnou polohu každé nohy a ANT+ Cycling Dynamics vám pak umožní analyzovat průběh záběru do pedálů. Toto je jediný trenažér od TACX, který nevyžaduje kalibraci, takže můžete rovnou naskočit na kolo a jet. Pracuje i bez externího zdroje energie, generuje si vlastní energii ze šlapání jezdce.

Taxc Cycling Software vám pomůže efektivně trénovat se strukturovanými plány a cyklistickými tréninky a dosáhnout tak trvalého zlepšování. Data lze exportovat a analyzovat prostřednictvím aplikací jako Strava a dalších funkcí. S LED světly pro indikaci připojení a napájení a skládacím rámem pro snadnou přepravu a skladování je tento trenažér skladný a pokročilý.


MOŽNOST SAMOSTATNÉHO POUŽITÍ
Trenažér můžete používat v propojení s počítačem/telefonem nebo i bez něj. Není-li připojen, simuluje jízdu po hladké silnici. Čím rychleji jedete, tím větší odpor klade.

KOMFORTNĚJŠÍ JÍZDA
TACX NEO 2T okamžitě reaguje na změny rychlosti či sklonu. Stabilní základna trenažéru zároveň poskytuje jistotu během přirozeného pohybu těla do stran, což při cyklistice může být potřeba.

UVNITŘ JAKO VENKU
Simulaci reálné jízdy ve vnitřních prostorách zajišťuje tzv.dynamický virtuální setrvačník, který kompenzuje váhu, rychlost a úhel sklonu tak, aby jízda byla maximálně realistická.

JAKO SKUTEČNÁ SILNICE
Funkce simulace v kombinaci se softwarem Tacx nebo aplikací Zwift vyvolává vibrace trenažéru a simuluje tak pocit jízdy po různých typech silničních povrchů, jako jsou třeba dlažební kostky nebo štěrk. Trenažer také dokáže věrně simulovat jízdu z kopce.

VYLEPŠENÁ ANALÝZA ŠLAPÁNÍ
Cyklotrenažér TACX NEO 2T využívá parametry dynamiky jízdy se standardní technologii připojení ANT+®, což umožňuje analýzu šlapání prostřednictvím externích softwarových nástrojů, například softwaru cyklopočítačů Garmin Edge®.

SKUTEČNĚ VÝKONNÝ, PŘIPRAVEN NA SPURT
32 integrovaných neodymových magnetů se postará o vysokou brzdnou sílu i výkon. Cyklotrenažér NEO 2T zaručuje maximální stabilitu, a to i při výbušných spurtech až do výkonu 2200 W. Nové provedení motoru poskytuje větší výkon při nízkých rychlostech. Výsledkem je mnohem věrnější zážitek z jízdy při i stoupáních a rozjezdech

SKVĚLÁ PROPOJITELNOST
Trenažér TACX NEO 2T komunikuje pomocí technologie BLUETOOTH® Smart a ANT+® FE-C. Je snadno propojitelný s širokou škálou oblíbených tréninkových aplikací jako Rouvy nebo Zwift a také s Garmin sporttestery.

KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI
TACX NEO 2T můžete připojit k několika zařízením najednou. Je možné využívat tréninkový software a zároveň jízdu nahrávat a sledovat na cyklopočítači nebo hodinkách Garmin.

KOMPATIBILITA S VAŠÍM KOLEM
Trenažér je vybaven přídavnými adaptéry, které výrazně zvyšují kompatibilitu s osami. Je kompatibilní s osami 142 x 12 mm a 148 x 12 mm – stačí jej jen rozbalit.

TRÉNINKOVÝ SOFTWARE TACX
Abyste si chvíle v sedle opravdu užili, máte po ruce knihovnu s více než 100 kvalitními reálnými videotrasami, pomocí nichž se můžete vydat do strmých alpských kopců nebo například dlážděných uliček Milána.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX
K dispozici jsou strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Můžete si zazávodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a mnoho dalších věcí.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Hmotnost: 21,5 kg
Rozměry: 575 x 750 x 550mm (DxŠxV); 620 x 260 x 440 mm (ve složeném stavu)
Magnety: 32 neodymových magnetů
Napájení: 110 – 240 voltů
Indikátor napájení: Vícebarevná LED, bodové světlo na podlaze
Kompatibilní kazety: Shimano/SRAM 8 – 12 rychlostí. Adaptéry Campagnolo, SRAM XD a XD-R se prodávají samostatně
Kompatibilní osy: 130 mm (závodní), 135, 142, 148 mm (MTB), k dispozici adaptér pro 135 x 10 mm
Maximální výkon: 2 200 wattů
Maximální sklon: 25 procent (také nabízí simulaci klesání)
Setrvačník: Virtuální
Maximální točivý moment: 85 Nm
Maximální brzdná síla: 250 N
Setrvačná hmota: Variabilní až 125 kg
Bezdrátová komunikace: ANT+ FE-C, Bluetooth Smart
Přesnost: lepší než 1%
Výstupní statistiky: Kadence, výkon, rychlost
Ovládání: cyklopočítač, počítač s anténou ANT+, smartphone, sportovní hodinky, tablet

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: