Tacx FLUX 2 Smart trenažér

Kód: 10043
21 990 Kč
flux2
21 990 Kč 16 590 Kč 13 711 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Chytrý setrvačníkový trenažér s přímým přenosem energie, plnou kompatibilitou s cyklistickými aplikacemi a výkonem až 2000W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cyklotrenažér Tacx FLUX 2 je setrvačníkový, chytrý cyklotrenažér s možností řízení z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Možnost jízdy po virtuální trase, propojitelný s cyklopočítačem a sporttesterem, kompatibilní s tréninkovými aplikacemi třetích stran.

  • Zvládne výkon až 2000 wattů, takže do toho můžete dát všechno.
  • Simuluje stoupání se sklonem až 16 % odpovídající těm nejnáročnějším kopcům.
  • Nabízí dobrou přesnost měření výkonu s maximální chybou do 2,5 %.
  • Lze propojit s vašimi oblíbenými aplikacemi, jako jsou například Zwift, Rouvy nebo Tacx.
  • Má tichý chod, proto ani při náročném tréninku nebudete nikoho v domě rušit.
  • Upozornění: Kazeta není součástí balení

Tacx Flux 2 nabízí kvalitní možnosti indoorového tréninku na vašem oblíbeném kole za dobrou cenu. Je tichý, přesný, odolný a dává realistický pocit z jízdy. Umožňuje vychutnat si jízdu po virtuální trase nebo s definovaným zatížením. Realistický záběr do pedálů poskytuje i bez potřeby jakéhokoliv softwaru. Pro větší zábavu je Tacx Flux 2 kompatibilní se všemi oblíbenými cyklistickými aplikacemi a pomůže Vám tak zprostředkovat realistický cyklistický zážitek v teple vašeho domova.

Tacx Flux 2 je dostatečně přesný pro všechny co sledují své výkonové ukazatele. Wattový výkon ukazuje se zaručovanou přesností na 2,5 procenta, sleduje také rychlost a kadenci bez potřeby dalších senzorů. Zvládne i sprint výkonem až 2000 wattů a přes všechnu sílu, kterou je schopen zvládnout, účinně tlumí vibrace a zůstává velmi tichý. Flux 2 dokáže také dobře simulovat pocit z jízdy do kopce a vytvořit sklon až 16 procent. 7,6kg vážící setrvačník výrazně přispívá k realistickému pocitu z jízdy, velká a stabilní základna trenažéru zajišťuje bezpečný pocit od začátku až do konce vaší jízdy.

Chytrý trenažer Tacx Flux 2 můžete připojit ke všem oblíbeným aplikacím, jako jsou Zwift, Tacx, Rouvy a další. Se softwarem Tacx Cycling můžete prozkoumat nejslavnější cyklistické trasy světa a vyzvat své přátele na vyjížďku. Vaše data a jízdní progres lze sdílet na systému Strava. Trenažér disponuje jak Bluetooth tak ANT+ kompatibilitou, spojení indikují LED kontrolky na boku trenažéru.

Trenažér umožňuje si zpětně přiblížit váš oblíbený venkovní trénink, stačí k trenažéru připojit cyklistický počítač nebo sporttester a Tacx Flux 2 bude simulovat stejný režim jízdy, včetně stoupání, jaký jste absolvovali během své vyjížďky na silnici.


MOŽNOST SAMOSTATNÉHO POUŽITÍ
Trenažér můžete používat v propojení s počítačem/telefonem nebo i bez něj. Není-li připojen, simuluje jízdu po hladké silnici. Čím rychleji jedete, tím větší odpor klade.

REALISTICKÁ JÍZDA
7,6kg setrvačník zajišťuje velmi realistický dojem z jízdy a výbornou odezvu.

KOMPATIBILITA S VAŠÍM KOLEM
Trenažér je vybaven přídavnými adaptéry, které výrazně zvyšují kompatibilitu s osami. Je kompatibilní s osami 142 x 12 mm a 148 x 12 mm – stačí jej jen rozbalit.

TRÉNINKOVÝ SOFTWARE TACX
Abyste si chvíle v sedle opravdu užili, máte po ruce knihovnu s více než 100 kvalitními reálnými videotrasami, pomocí nichž se můžete vydat do strmých alpských kopců nebo například dlážděných uliček Milána.

TRÉNINKOVÉ PLÁNY TACX
K dispozici jsou strukturované tréninkové plány přímo pro vaši výkonnostní úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich cílů. Můžete si zazávodit s ostatními, nahrávat GPS data, jezdit podle 3D map a mnoho dalších věcí.

INSTALACE A MONTÁŽ
Sestavení samotného trenažeru je otázkou několika minut. Trenažer se skládá ze dvou částí které do sebe snadno zapadnou a pomocí dvou šroubů se spojí. Imbusový klíč je dodáván v balení. V balení však nenaleznete "kazetu", "stahovák kazety" a "páku s řetězem". Tyto tři věci je třeba zakoupit samostatně, nebo si kazetu nechat rovnou instalovat v našem cykloobchodě.


TECHNICKÁ SPECIFIKACE

HMOTNOST 23,6 kg
MAXIMÁLNÍ VÝKON 2 000 wattů
MAXIMÁLNÍ SKLON 16 procent
MAXIMÁLNÍ TOČIVÝ MOMENT 41 Nm
MAXIMÁLNÍ BRZDNÁ SÍLA 120 Nm
PŮDORYS (DxŠ) 670 x 642 mm
VÝŠKA 460 mm
MAGNETY 8 permanentních feritových magnetů a 8 elektromagnetů
NAPÁJENÍ 110-240 voltů
KOMPATIBILITA S KAZETAMI Shimano & SRAM: 8-11 rychlostí. Tělo Campagnolo, SRAM XD a XD-R se prodává samostatně
KOMPATIBILNÍ OSY Race 130 mm, 135, 142, 148 (MTB) adaptéry 135x10 jsou k dispozici samostatně 
KOMPATIBILITA KOL Silniční, Triatlonová, MTB
SOUČÁST BALENÍ Rychloupínací osa pro silniční a horská kola (5 mm), software Tacx Premium na 1 měsíc
KOMUNIKACE ANT+ FE-C, Bluetooth Smart
OVLÁDÁNÍ ODPORU Cyklopočítače ANT+FE-C, Připojení k počítači přes anténu ANT+, Smartphone, Samostatně stojící, Tablet
VÝSTUP kadence, výkon, rychlost
ŘÍZENÍ ZÁTĚŽE Cyklopočítač, Počítač s ANT+ anténou, Smartphone, Sportovní hodinky, Tablet
PŘESNOST ZÁTĚŽE lepší než 2,5 procenta

 

 

 Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: