STRYD

exploded-stryd-min

STRYD - perfektní tempo každou vteřinu.


Jako jediný na světě pouze STRYD zohlední vaši kondici, sklon terénu, běžeckou techniku, únavu i sílu větru.

 

  Koupit STRYD  

 

 

 

 

MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST TRÉNINKU

STRYD automaticky sleduje Vaši výkonnost a na základě těchto záznamů určuje a dále zpřesňuje Vaše individuální wattové tréninkové zóny. A právě přesné a neustále aktuální wattové zóny jsou velmi účinným pomocníkem pro stanovení ideálního tréninkového zatížení a efektivní růst výkonnosti. Bez zranění, bez přetížení s možností ideálně vyladit formu na Vámi vysněný závod. Na rozdíl od tempa, či srdeční tepové frekvence jsou wattové zóny platné i v členitém terénu a protivětru.

  

strydzony
 Presnostgps  

PŘESNĚJŠÍ NEŽ GPS

STRYD zaznamenává kompletní 3D trajektorii Vašeho pohybu s nebývalou přesností i v místech, kde není vůbec žádný GPS signál. A i tehdy, když v daném místě plný GPS signál je a Vaše hodinky disponují tím necitlivějším GPS čipem, i tehdy bude STRYD v určení tempa, vzdálenosti i převýšení výrazně přesnější. Můžete si tak jednoduše překontrolovat skutečnou délku Vašeho maratonského závodu, provést kalibraci běhacího pásu nebo přeměřit dráhu atletického oválu. 

TVŮJ 100% ZÁVOD

Ukaž co v tobě je a užij si závod na 100%. STRYD monitoruje tvoji výkonnost a přesně určí tempo, které tě dovede do cíle v nejlepším možném čase. Stanovené wattové tempo ti zaručí, že své ambice nepohrbíš předčasně kvůli neadekvátnímu nasazenému tempu, ale na druhou stranu ti umožňuje nechat na trati vše co v tobě opravdu je. Nenechá tě v nesnázích ani v členitém terénu a podmínkách kde tempo ani tepy nesouhlasí.

 

zavodtempo

analyza

 

TVŮJ KOMPLETNÍ TRÉNINKOVÝ SYSTÉM

STRYD není jen vyjímečně inteligentní záznamové zařízení. Je to ucelený analytický a tréninkový ekosystém PowerCenter 2.0, který permanentně monitoruje tvoji výkonnost, určuje optimální tréninkový plán, stanovuje nejvhodnější tréninkové zatížení a závodní tempo. Nebývale přesná kvantifikace zatížení na základě wattových ukazatelů pak dává prostor pro optimální růst výkonnosti bez nebezpečí stagnace, přetrénování či zranění.

ODRAZ, DOPAD A ZTRÁTY ENERGIE

Biomechanika Vašeho běhu určuje nakolik dokážete využít svoje fyzické dispozice ve prospěch dopředné rychlosti. STRYD zjišťuje účinnost Vašeho odrazu i množství energie ztracené při dopadu a umožňuje tak odhalit Vaše slabiny. Korekce Vašeho běžeckého stylu je cesta k vyšší rychlosti při stejné fyzické výkonnosti.

  technikabehu

Stryd30

 

STRYD

STRYD, miniaturní zařízení na tkaničce běžeckých bot, které umí získat a analyzovat neuvěřitelně cenná data o pohybu běžce. Poskytuje informace, které výrazně zefektivňují běžecký trénink, pomáhá vylepšit techniku běhu a jako malý bonus dává i mnohem přesnější údaje o vzdálenosti a tempu běhu než nejdražší běžecké hodinky. Ne nadarmo STRYD získal už na LOH RIO 2016 cenu za nejinovativnéjší produkt pro běžce. Od té doby způsobil v bežeckém světě se svými novými metrikami doslova revoluci. Nejnovější generace STRYD Wind v reálném čase reaguje i na vliv větru a draftování za vodičem.

INTEGRACE GARMIN/SUUNTO/POLAR

STRYD spolupracuje se všemi populárními záznamovými a zobrazovacími jednotkami včetně mobilních telefonů. Wattové údaje a další metriky jsou na nich k dispozici jak v reálném čase tak i pro zpětné vyhodnocení. Počítačová analýza dat se odehrává v programu STRYD PowerCenter. Footpod STRYD se aktivuje pohybem a uchovává ve své paměti všechny záznamy i pro případ kdy hodinkám dojde baterie.

 

strydkonektivita

HERO pod orange on

  Koupit STRYD   

   

SPECIFIKACE

 

Dlouhá výdrž baterie STRYDu opravdu vydrží. Se STRYDem můžete běhat víc než 2 týdny na jedno nabití. STRYD vydrží více než 20 hodin a je tak vhodný i pro ultramaratonce.

Jednoduché použití STRYD jednoduše připevníte k jakémukoliv páru běžeckých bot bezpečným rychloupínacím mechanismem. Pokud střídáte mnoho párů běžeckých bot, STRYD přehodíte během několika sekund.

Přesnost I když střídáte boty, povrchy, styly běhu i různé rychlosti bude STRYD a jeho tempo, vzdálenost i převýšení vždy přesnější a více konzistentní než data z GPS.

Odolnost STRYD je vyroben ze zpevněného materiálu, který spolehlivě chrání technologii uvnitř ve všech myslitelných běžeckých terénech a podmínkách. I za deště a při překonávání potoka.

Nízká hmotnost Pouze 8 gramů váhy STRYDu si opravdu nevšimnete.

Všestrannost Běhejte s watty na dráze, v přírodě, na silnici i na běhacím pásu, STRYD vám vždy poskytne jednotná data pro váš trénink i závod.