Reboots Go X

Kód: 11185/M 11185/L Zvolte variantu
Novinka
Značka: Reboots
31 990 Kč 26 438 Kč bez DPH
Objednáno Objednáno Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Regenerační tlakové návlek na nohy Reboots.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vizí při vývoji systému Reboots Go X bylo nabídnout sportovcům na celém světě jedinečný a účinný regenerační systém založený na individuálních potřebách, který kombinuje všechny odborné znalosti společnosti Reboots v oblasti kompresní masáže a přístrojové lymfodrenáže. Výsledkem je maximální svoboda, přizpůsobení a snadné používání bez kompromisů v oblasti maximálního výkonu s novým systémem Reboots Go X!

Žádné hadice, žádné zásuvky, žádné věci navíc. Díky nové technologii AirX nevyžaduje Reboots Go X systém hadic, a proto nabízí neomezenou volnost pohybu, snadné nasazování a sundávání. Díky 1,5hodinové výdrži baterie je Go X ideálním společníkem na tréninkové kempy, soutěže nebo sportovní dovolené.

Aplikace Reboots zvyšuje uživatelskou přívětivost aplikace Reboots Go X. Maximální tlak 180 mmHg v 16 překrývajících se vzduchových komorách lze individuálně ovládat prostřednictvím aplikace Reboots, aby byla regenerace co nejvíce přizpůsobena individuálním požadavkům. Funkce Reboots Go X jsou na trhu jedinečné a představují absolutní inovativní novinku!

Zažijte budoucnost regenerace s novým Reboots Go X!

Maximální flexibilita a svoboda . Zbývá neomezená svoboda a flexibilita pro efektivní regeneraci kdykoli a kdekoli.

16 individuálně nastavitelných čerpadel poskytuje jedinečné možnosti přizpůsobení potřebám uživatele. Každou pumpu lze ovládat individuálně prostřednictvím aplikace Reboots, takže se můžete rozhodnout, co vaše tělo potřebuje dnes, abyste zítra byli opět fit.

Ovládání Reboots Go X prostřednictvím aplikace Reboots nabízí bezkonkurenční pohodlí a je velmi snadné.Prostřednictvím chytrého telefonu můžete snadno upravovat nastavení, ovládat intenzitu komprese a vybírat z 8 různých regeneračních programů.

Už jste našli své oblíbené nastavení? Pak si jej jednoduše uložte pro budoucí použití.

 
 POUŽITÍ A VÝHODA U BĚŽNÝCH LIDÍ
 
Odstraňuje a zlepšují: poruchy lymfatického systému, otoky nohou celulitida cévní nedostatečnost metabolické problémy lipedémy 
 
JAK ČASTO SE REBOOTS MOHOU POUŽÍVAT: 
 
Reboots lze používat dennodenně. Optimální doba jedné terapie je 30 až 50 minut. Neexistuje specifikovaná doba trvání nebo frekvence. Obecně platí následující: Reboots regenerační kalhoty můžete používat tak dlouho, jak se při jejich aplikaci cítíte dobře.
 
KDY SE REBOOTS POUŽÍVAJÍ: 
 
1. Přímo po tréninku: Reboots vám pomohou rychleji zredukovat výslednou kyselinu mléčnou a zregenerovat po namáhavém tréninku.
 
2. Pro relaxaci: Měli jste těžký a vyčerpávající den a chcete si večer odpočinout? Reboots masáž vám v tom pomůže. 
 
3. Při zahřívání před tréninkem / závodem: Reboots sice nejsou určeny k rozehřátí před tréninkem, přesto mnozí sportovci mají velmi pozitivní zkušenosti s krátkou aplikací před tréninkem. Aplikace by však měla být krátká a při nízkém tlaku. 
 
Bez ohledu na to, kdy Reboots použijete, držte nohy během aplikace co nejrovnoměrněji v horizontální poloze a dbejte na to, aby hadice přívodu vzduchu nebyly zaseknuté.
 
 
JAKÝ TLAK MOHU POUŽÍT: 
 
Více není vždy lepší. Zejména když začnete používat Reboots, měli byste na ně zvyknout pomalu. Doporučujeme vám začít s nízkým tlakem a zvyšovat ho během následujících aplikací. Tlak si můžete nastavovat sami v rozmezí od 30 do 180 mmHg v krocích po 10. Pokud je to nutné, mohou být jednotlivé komory vynechány. Pokud máte na noze například velmi bolestivé místo. Rozhodující roli při výběru správného tlaku hraje také obvod nohy. Uživatelé s tenkými nohami mohou používat vyšší tlak častěji. Přiměřený tlak je obecně odlišný pro každého sportovce, protože každé tělo je jiné. Měli byste poslouchat své tělo a upravit si tlak tak, abyste se cítili dobre.180 mmHg může být pro někoho dokonalé, ale pro jiného velmi nepříjemné. 
 
 
REBOOTS NABÍZÍ 4 RŮZNé masážní programy:
 
Program A - Flow
Program A používá cílený tlak a je proto vhodný pro uvolnění svalů a svalovou regeneraci. Postupně se nafukují jednotlivé komory, přičemž vždy je nafouknuta pouze jedna. 
 
Program B - Intense
Kontinuální tlak používaný programem B zabraňuje zpětnému toku . Program B je tedy vhodný zejména k odstraňování laktátu. Začátečníci by tento program měli začít používat až po nějaké době pravidelného používání programu A. 
 
Program C - Double
Program C je ideální pro krátké aplikace Je hodně podobný programu A, ale nafukují se vždy dvě komory najednou, dochází tak k dvojnásobnému opakování za stejný čas.
 
Program D - Impulse
Krátká a intenzivní aplikace, to je program D. Tento program je navržený pro maximální počet opakování v co nejkratším čase a využívá se tam především při nedostatku času. 
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY: 
 • 16 individuálních vzduchových komor v kombinaci s vysokým tlakem umožňuje efektivní "vytlačování" metabolitů z nohou, čímž ovlivňuje nejen nohy, ale i organismus jako celek možnost nastavení jednotlivých komor 
 • 8 úrovní tlaku od 30 - 180 Torr možnost deaktivace jednotlivých komor během aplikace v místech zvýšené bolesti nebo zranění
 • nastavitelný čas aplikace od 5 - 90 min 
 • dvě velikosti v rozmezí 150 - 200cm (M, L) cca na 185cm tělesné výšky přechod
 • 8 individuálních programů (programy pro krátký, dlouhý a velmi intenzivní masážní cyklus) 
 
KONTRAINDIKACE: 
 • neléčená hypertenze 
 • kardiostimulátor
 • těhotenství 
 • onkologičtí pacienti 
 • vysoké stádium křečových žil 
 • cévní implantáty v dolních končetinách
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: