Reboots Arm ONE

Kód: 8837
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Na dotaz

Regenerační tlakové návleky na ruce Reboots. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vědecké studie ukázaly výraznou redukci v úrovních krevního laktátu, kyseliny močové, kreatinkinázy (měřitelné hodnoty únavy svalů) během používání. Aplikováním kompresních návleků se podporuje přirozená regenerace a váš čas strávený regenerací bude efektivněji využit a zároveň předejdete přílišnému napětí a otoku svalů po fyzické zátěži. Reboots umožňuje sportovcům dosáhnout vysoké výkonnostní očekávání a díky nim mohou čas regeneraci využít mnohem efektivněji. Benefitem jsou lehčí ruce, zvýšený rozsah pohybu a snížení rizika zranění. 
 
 
POUŽITÍ A VÝHODA U BĚŽNÝCH LIDÍ: 
 
Odstraňuje a zlepšují: poruchy lymfatického systému, otoky nohou celulitida cévní nedostatečnost metabolické problémy lipedémy.
 
 
JAK ČASTO SE REBOOTS MOHOU POUŽÍVAT: 
  
Reboots lze používat dennodenně. Optimální doba jedné terapie je 30 až 50 minut. Neexistuje specifikovaná doba trvání nebo frekvence. Obecně platí následující: Reboots regenerační návleky na ruce můžete používat tak dlouho, jak se při jejich aplikaci cítíte dobře.
 
 
JAKÝ TLAK MOHU POUŽÍT: 
 
Více není vždy lépe. Zejména když začnete používat Reboots, měli byste si na ně zvyknout postupně. Doporučujeme vám začít s nízkým tlakem a zvyšovat ho během následujících aplikací. Tlak si můžete nastavovat sami v rozmezí od 30 do 240 mmHg v krocích po 30. Pokud je to nutné, mohou být jednotlivé komory vynechány. Pokud máte na ruce například velmi bolestivé místo. Rozhodující roli při výběru správného tlaku hraje také obvod ruky. Uživatelé s tenkými rukami mohou používat vyšší tlak častěji. Přiměřený tlak je obecně odlišný pro každého sportovce, protože každé tělo je jiné. Měli byste poslouchat své tělo a upravit si tlak tak, abyste se cítili dobře.180 mmHg může být pro někoho dokonalé, ale pro jiného velmi nepříjemné. 
 
 
REBOOTS NABÍZÍ 6 RŮZNÝCH masážní programy:
 
Program A - Flow
Program A používá cílený tlak a je proto vhodný pro uvolnění svalů a svalovou regeneraci. Postupně se nafukují jednotlivé komory, přičemž vždy je nafouknuta pouze jedna. 
 
Program B - Intense
Kontinuální tlak používaný programem B zabraňuje zpětnému toku . Program B je tedy vhodný zejména k odstraňování laktátu. Začátečníci by tento program měli začít používat až po nějaké době pravidelného používání programu A. 
 
Program C - Double
Program C je ideální pro krátké aplikace Je hodně podobný programu A, ale nafukují se vždy dvě komory najednou, dochází tak k dvojnásobnému opakování za stejný čas.
 
Program D - Impulse
Krátká a intenzivní aplikace, to je program D. Tento program je navržený pro maximální počet opakování v co nejkratším čase a využívá se tam především při nedostatku času. 
 
Program E - Intense double
Program umožňující vlnitou masáž, přičemž jsou nafouknuty dvě komory najednou. Tím se zabraňuje zpětnému toku odpadních látek, které se odstraňují masáží. Slouží k velmi důsledné regeneraci. 
 
Program F - Intense flow
Program na podobné bázi jako program B Intense. Několik komor se nafoukne najednou pro zabránění zpětného toku. Je vhodný pro odstranění laktátu při nižší intenzitě než program B. 
 
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY: 
  • 8 individuálních vzduchových komor v kombinaci s vysokým tlakem umožňuje efektivní "vytlačování" metabolitů z rukou, čímž ovlivňuje nejen ruce, ale i organismus jako celek možnost nastavení jednotlivých komor 
  • 8 úrovní tlaku od 30 - 240 Torr možnost deaktivace jednotlivých komor během aplikace v místech zvýšené bolesti nebo zranění
  • nastavitelný čas aplikace od 5 - 90 min 
  • 6 individuálních programů (programy pro krátký, dlouhý a velmi intenzivní masážní cyklus) 
 
KONTRAINDIKACE: 
  • neléčená hypertenze 
  • kardiostimulátor
  • těhotenství 
  • onkologičtí pacienti 
  • vysoké stádium křečových žil 
  • cévní implantáty v horních končetinách
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: