Reboots Arm Go

Kód: 8834
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Na dotaz

Regenerační tlakové návleky na ruce Reboots

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lze použít pouze s kompresorem Reboots GO. Velikost návleku je universální. 
 
Vědecké studie ukázaly výraznou redukci v úrovních krevního laktátu, kyseliny močové, kreatinkinázy (měřitelné hodnoty únavy svalů) během používání. Aplikováním kompresních návleků se podporuje přirozená regenerace a váš čas strávený regenerací bude efektivněji využit a zároveň předejdete přílišnému napětí a otoku svalů po fyzické zátěži. Reboots umožňuje sportovcům dosáhnout vysoké výkonnostní očekávání a díky nim mohou čas regeneraci využít mnohem efektivněji. Benefitem jsou lehčí ruce, zvýšený rozsah pohybu a snížení rizika zranění. 
 
 
POUŽITÍ A VÝHODA U BĚŽNÝCH LIDÍ: 
 
Odstraňuje a zlepšují: poruchy lymfatického systému, otoky nohou celulitida cévní nedostatečnost metabolické problémy lipedémy.
 
 
JAK ČASTO SE REBOOTS MOHOU POUŽÍVAT: 
 
Reboots lze používat dennodenně. Optimální doba jedné terapie je 30 až 50 minut. Neexistuje specifikovaná doba trvání nebo frekvence. Obecně platí následující: Reboots regenerační kalhoty můžete používat tak dlouho, jak se při jejich aplikaci cítíte dobře.
 
 
KDY SE REBOOTS POUŽÍVAJÍ: 
 
1. Přímo po tréninku: Reboots vám pomohou rychleji zredukovat výslednou kyselinu mléčnou a zregenerovat po namáhavém tréninku.
 
2. Pro relaxaci: Měli jste těžký a vyčerpávající den a chcete si večer odpočinout? Reboots masáž vám v tom pomůže. 
 
3. Při zahřívání před tréninkem / závodem: Reboots sice nejsou určeny k rozehřátí před tréninkem, přesto mnozí sportovci mají velmi pozitivní zkušenosti s krátkou aplikací před tréninkem. Aplikace by však měla být krátká a při nízkém tlaku. 
 
Bez ohledu na to, kdy Reboots použijete, držte ruce během aplikace co nejrovnoměrněji v horizontální poloze a dbejte na to, aby hadice přívodu vzduchu nebyly zaseknuté.
 
 
JAKÝ TLAK MOHU POUŽÍT: 
 
Více není vždy lepší. Zejména když začnete používat Reboots, měli byste na ně zvyknout pomalu. Doporučujeme vám začít s nízkým tlakem a zvyšovat ho během následujících aplikací. Tlak si můžete nastavovat sami v rozmezí od 30 do 240 mmHg v krocích po 30. Pokud je to nutné, mohou být jednotlivé komory vynechány. Pokud máte na ruce například velmi bolestivé místo. Rozhodující roli při výběru správného tlaku hraje také obvod ruky. Uživatelé s tenkými nohami mohou používat vyšší tlak častěji. Přiměřený tlak je obecně odlišný pro každého sportovce, protože každé tělo je jiné. Měli byste poslouchat své tělo a upravit si tlak tak, abyste se cítili dobre.180 mmHg může být pro někoho dokonalé, ale pro jiného velmi nepříjemné. 
 
 
REBOOTS NABÍZÍ 4 RŮZNé masážní programy:
 
Program A - Flow
Program A používá cílený tlak a je proto vhodný pro uvolnění svalů a svalovou regeneraci. Postupně se nafukují jednotlivé komory, přičemž vždy je nafouknuta pouze jedna. 
 
Program B - Intense
Kontinuální tlak používaný programem B zabraňuje zpětnému toku . Program B je tedy vhodný zejména k odstraňování laktátu. Začátečníci by tento program měli začít používat až po nějaké době pravidelného používání programu A. 
 
Program C - Double
Program C je ideální pro krátké aplikace Je hodně podobný programu A, ale nafukují se vždy dvě komory najednou, dochází tak k dvojnásobnému opakování za stejný čas.
 
Program D - Impulse
Krátká a intenzivní aplikace, to je program D. Tento program je navržený pro maximální počet opakování v co nejkratším čase a využívá se tam především při nedostatku času. 
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY: 
  • 6 individuálních vzduchových komor v kombinaci s vysokým tlakem umožňuje efektivní "vytlačování" metabolitů z rukou, čímž ovlivňuje nejen nohy, ale i organismus jako celek možnost nastavení jednotlivých komor 
  • 8 úrovní tlaku od 30 - 240 Torr možnost deaktivace jednotlivých komor během aplikace v místech zvýšené bolesti nebo zranění
  • nastavitelný čas aplikace od 5 - 90 min 
  • 6 individuálních programů (programy pro krátký, dlouhý a velmi intenzivní masážní cyklus) 
 
KONTRAINDIKACE: 
  • neléčená hypertenze 
  • kardiostimulátor
  • těhotenství 
  • onkologičtí pacienti 
  • vysoké stádium křečových žil 
  • cévní implantáty v horních končetinách
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: