Těšíme se na Vás v zázemí naší prodejny, laboratoře a poradenského centra: Kosmonosy, Boleslavská 199

Prémiová kvalita S1W.CZ

JSME PŘÍMÝM DOVOZCEM

Pro celou řadu prestižních značek jsme jejich přímým zástupcem na území České a Slovenské republiky, často plníme roli exklusivního partnera daného výrobce pro ČR/SR. Namátkou je to světová jednička v oboru svalové stimulace a regenerace COMPEX, unikátní běžecké wattmetry STRYD, teploměr CORE pro neinvazivní sledování vnitřní teploty těla, populární cyklistické wattmetry Favero i Stages, ale i Swiss Made stroje BMC (s krátkou přestávkou dovážíme již 15tým rokem), cyklistické trenažéry Saris, CycleOps, Wahoo, nově i prémiové multisportovní hodinky COROS, pro český trh jsme před 10ti lety objevili dechové stimulátory PowerBreathe. Prodáváme rovněž legendární kola, MTB i elektrokola Cannondale. Zboží tedy nepřekupujeme, ale většinou importujeme a servisujeme s přímou podporou od výrobce. Cokoliv si tedy pořídíte od nás, bude mít plnou záruku, informace z první ruky, možnost plnohodnotného poradenství a prvotřídního servisního zázemí.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

PORADÍME VÁM

O našem zboží víme vše a máme informace z první ruky. Pro celou řadu našich značek jsme totiž jejich přímým, často exklusivním zástupcem pro území České a Slovenské republiky. Poradíme Vám jako nikdo jiný. O dodávkách komunikujeme přímo s výrobcem a jeho evropskými sklady. Víme přesně zdali je dané zboží dostupné či nikoliv, neprodáváme co někde zbylo. Naším cílem je dovážet vždy pouze čerstvé zboží prvotřídní kvality s vynikající užitnou hodnotou. Vážíme si šance vybrat a obstarat to pravé i pro Vás.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

ZRYCHLÍME VÁS

Máme znalosti, laboratoř i know-how aby Vaše počínání bylo naplněné radostí a dostavil se i patřičný progres. Nalezneme Vaše rezervy, odstraníme nedostatky. Umožníme Vám naplno využít svůj potenciál.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

VIP PROGRAM

Každý náš zákazník automaticky získává přístup k našemu know-how, VIP péči a výhodám. Pokazil se Vám wattmetr? Podobu opravy Vám zapůjčíme jiný. Jedete na soustředění? Vybavíme Vás přednostně regeneračními pomůckami. Nevíte si rady s ovládáním Vašeho zařízení? Zastavte se u nás, rádi Vám zakoupený přístroj předvedeme a předáme naše zkušenosti pro dosažení nejlepšího efektu.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení