POWERbreathe PLUS Light

Kód: 805.000371
1 799 Kč
POWERbreathe PLUS Light
1 799 Kč 1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Univerzální dýchací trenažér PowerBreathe Plus s proměnlivou zátěží pro trénink dýchacích svalů. Určený pro všechny věkové i výkonnostní skupiny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dýchací trenažér Powerbreathe Plus pro posílení dýchacích svalových skupin a zlepšení inspirace podle metody SMI (udržovaná maximální inspirace = pomalý, trvalý a co nejhlubší nádech) je velmi účinnou metodou pro vylepšení dechového aparátu každého jedince.

PowerBreathe je praktickou pomůckou pro řešení velmi širokého spektra dechové problematiky od dušnosti, astmatu až po odstraňování dechových limitací při  dosahování sportovních cílů. Dechový trenažer PowerBreathe Plus využívá technologii odporového tréninku k posílení dýchacích svalů a umožňuje tak snížení dušnosti během cvičení nebo jiných aktivit. Přístroj posiluje dýchací aparát, učí správně dýchat a využívat potenciál plic. Pro tyto aspekty je PowerBreathe hojně využíván napříč celým populačním spektrem.

Vlastní tréninkový program PowerBreathe znamená 30 nádechů dvakrát denně trvá jen několik minut. Výsledky se dostavují po 4 týdnech tréninku, kdy se budete cítit méně dušní, měli byste se cítit pohodlněji při cvičení a díky účinnější inspiraci a lepšímu zásobování kyslíkem můžete zvýšit svůj sportovní výkon. Trénink s PowerBreathe umožňuje během krátké doby vybudovat lepší ekonomiku nádechu, takže dýchání vás bude výrazně méně zatěžovat i při intenzivních aktivitách.

Dechový trenažér Powerbreathe Plus je také univerzální pomůcka pro trénink břišního dýchání. Pomáhá při kontrole dýchání v józe, je velmi užitečný i pro dechové hudebníky a zpěváky.

PowerBreathe Plus je ideální i pro výkonnostně zaměřené sportovce, sportovce v oblasti vysokorychlostních sportů (fotbal, tenis atd.), potápěče, zpěváky, hasiče, vynikající službu poskytuje pro všechny plavecké disciplíny, kde tento typ tréninku přináší již po krátké době velmi účinný nádech a dostatečné zásobení svalových skupin i při omezených dechových možnostech při pohybu ve vodě.

Velkou výhodou tréninku s Powerbreathe Plus je skutečnost, že nádechový odpor (rezistenci) přístroje lze nastavit ve značném rozsahu (17-98cm H2O) a zajistit tak maximální účinnost každé tréninkové jednotky. Váš dechový progres je na první pohled patrný posunem zátěže.

Doporučený způsob tréninku s tímto přístrojem znamená 30 nádechů a výdechů přes PowerBreathe 2x denně. Celý trénink tak zabírá minimum času (2x 5 minut denně) a může ideálně sloužit i jako úvodní zahřátí před vlastním výkonem či soutěží.

Ergonomický design dechového trenažéru umožňuje jeho příjemné používání a zajišťuje dobrý průchod vzduchu přístrojem, náústek je antibakteriální. 

PowerBreathe je určen pro

- Sportovce, hudebníky, zpěváky
- Osoby s respiračními onemocněními jako je astma, chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN), bronchitida, cystická fibróza
- Osoby postižené nemocemi srdce (chronické srdeční selhání) nebo poraněním páteře
- Osoby se spánkovými poruchami dýchání
- Osoby, které nejsou zvyklé na pravidelnou fyzickou aktivitu a které se snadno zadýchají
- Přístroj je vhodný i pro děti nad 10 let pod dohledem rodičů a pro seniory

Obsah balení

- POWERbreathe PLUS Light
- Ergonomický klip na nos
- Textilní pouzdro
- 4 čistící tablety
- Uživatelský manuál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: