Mi-sensor

Kód: 801.000012
2 450 Kč 2 025 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Díky své unikátní technologii "muscle intelligence" optimálně nastavuje průběh každé terapie přímo na míru Vašemu tělu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mi-sensor


Díky své unikátní technologii "muscle intelligence" optimálně nastavuje průběh každé terapie přímo na míru Vašemu tělu.

Miniaturní senzor, který lze připojit k vybraným modelům stimulátorů. Díky své unikátní technologii "muscle intelligence" optimálně nastavuje průběh každé terapie přímo na míru Vašemu tělu. Bere v potaz momentální specifický stav a vlastnosti Vašich svalů.

Doporučujeme k modelům: PERFORMANCE, RUNNER, ENERGY,
(modely MI-SPORT MI-FITNESS,  SP 2.0, FIT 3.0 a SP 4.0 ho obsahují již v základním příslušenství)

 

ZÁRUKA NEJLEPŠÍCH CEN

Jako exkluzivní partner značky COMPEX pro Českou a Slovenskou republiku Vám spolu s našimi partnery zaručujeme u všech výrobků a příslušenství plnou COMPEX záruku, servis a poradenství v českém jazyce včetně nejlepší ceny. Pokud jste přesto narazili na výhodnější cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat rádi Vám vyjdeme vstříc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.