Joyseat

Kód: 10806
11 990 Kč 9 909 Kč bez DPH
Na objednávku

Druhá generace 2.0 3D tištěného cyklistického sedla Joyseat, vyrobeného přesně Vám na míru. Zastavte se u nás, rádi ukážeme a prodiskutujeme vše potřebné, případně pro Vás rovnou sedlo Joyseat zaměříme a nakonfigurujeme. Do 60ti dnů můžete sedět na svém vlastním. Nebudete věřit, jaká je to změna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ten nejdůležitější z Vašich kontaktních bodů.

Dokonalé pohodlí Vašich sedacích partií má pouze jedno jediné řešení. Sedlo, vyrobené přesně na míru podle Vašich anatomických rozměrů a jízdních požadavků.

Protože každý jsme originál, speciální 3D algoritmus pro Vás navrhne ten správný rozměr a tvar sedla a následně ho pomocí 3D tisku vyrobí. Finálním produktem budete překvapeni nejen po stránce ergonomie, ale i vzdušnosti, odolnosti proti prosednutí a hygieny. Díky své konstrukci a použitým materiálům je výrazně trvanlivější  něž klasická sériově vyráběná sedla a bude Vám tedy sloužit výrazně déle.

Různé části sedla Joyseat jsou vyrobena v různé tuhosti. Jeho špička je nejměkčí aby netlačila na měkké tkáně, ve střední části je tužší a pod sedacími kostmi, kde cyklista potřebuje pevnou oporu, je sedlo nejtužší. Na rozdíl od běžných pěn, unikátní 3D technologie dovoluje kouzlit i s přechody mezi zónami, takže jsou plynulé a pohodlné. Je tak možné zohlednit i Váš jízdní styl. Jste spíše rekreační, výkonostní nebo profi jezdec?

Opravdová úleva. Sedlo Joyseat je vyrobeno tak, aby na měkké tkáně a nervová zakončení netlačilo a sedací kosti měly přesně takovou oporu, jakou pro pohodlnou jízdu potřebují. I z těchto důvodů je jinak konstrukčně vyvedeno dámské sedlo a pánské sedlo, protože mužská a ženská anatomie sedacích partií se většinou výrazně liší.

Konkrétní provedení sedla Joyseat závisí i na disciplíně, které se na něm budete věnovat. Geometrie kola, jeho účel a váš styl jízdy určují, v jaké části sedla nejčastěji sedíte, a které partie tak dostávají nejvíc zabrat. Proto je důležité vědět na kterém kole sedlo Joyseat budete používat. Bude to silniční kolo, gravel, MTB hardtail či celoodpružené? Nebo ho chcete využít na elektrokolo?

Sedlo Joyseat je protiskluzovéMá na sobě povrchovou úpravu, která přirozeně zabraňuje nežádoucímu posuvu a zároveň je velmi šetrná k Vašim cyklistickým kraťasům.

Karbonová platforma sedla a karbonové ližiny se vyrábějí ručně, pokládáním jednotlivých karbonových plátů. Tento technologický postup má výrazný vliv na celkovou funkčnost a životnost sedla. Oproti sériově vyráběným skeletům je tento způsob pracnější, ale přináší výrazně lepší užitnou hodnotu a trvanlivost spojů celého skeletu. Klasické vrzání sedla je zde vyloučeno. 

Každé sedlo Joyseat je originál. Stejně jako vy.

Pokud zvolíte Joyseat budete se těšit maximálnímu pohodlí bez kompromisů. A vzhledem k výrazně vyšší trvanlivosti sedla v konečném důsledku ještě ušetříte.

Navrženo a vyrobeno v České republice.

 

ANATOMIE SEDLA

Extra detail (A): Vyberte si barvu vsadky podle svého vkusu. Uvnitř sedla je možné vytisknout Vaše jméno nebo Váš motivační slogan.

Polstrování vyrobené 3D tiskem (B): Unikátní pružná struktura vyrobená průmyslovým 3D tiskem z termoplastického polyuretanu (TPU).

Tuhý karbonový skelet (C): Na základě vašich dat vybereme vhodnou skořepinu jako základ vašeho sedla Joyseat.

Oválné karbonové lyžiny (D): Plná skladba vláken zaručuje extrémní pevnost

 

Váha sedla Joyseat je špičková: 170—210 g (silniční sedla bývají obvykle na spodní hranici, ta pro e-biky naopak na horní)

Délka: 262 mm (tzv. semi-short nose)

Šířka: 136—162 mm (šířku konkrétního sedla určují sedací kosti konkrétního cyklisty)

Ližiny: 9x7mm (plné, oválné)

Nosnost jezdce100 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
TN Avatar autora 19.6.2023 09:48
Dobrý den, stále je aktuální, že bych se u Vás zastavil, abychom mohli nakonfigurovat sedlo na míru? Díky.
T Avatar autora JOYSEAT 3.6.2024 18:41
Samozřejmě, jsme Vám plně k dispozici.