Compex MINI

Kód: 801.640035
Akce Novinka Tip
Značka: Compex
ZDARMAZDARMA 7 490 Kč
compex mini 2
7 490 Kč 6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Objednáno

Kapesní bezdrátový svalový elektrostimulátor od značky Compex

Detailní informace

Detailní popis produktu

COMPEX® MINI WIRELESS - bezdrátový kapesní svalový stimulátor

 
Pro všechny z vás, kteří si rádi zajezdí na kole, a pro vynikající výkon při příštím turnaji tenisového klubu! COMPEX ENERGY má celou řadu programů, aby vám pomohl objevit účinnost elektrostimulace. Produkt lze rozšířit o předinstalovanou technologii muscle intelligence™. Ihned po připojení zařízení MI-SENSOR se aktivuje funkce MI-SCAN. Tato funkce prozkoumává vaše svaly a detekuje prahové hodnoty jejich pracovní reaktivity, což je zárukou účinných a bezpečných stimulací.

COMPEX® MINI WIRELESS - bezdrátový kapesní svalový stimulátor, ovládaný přímo z vašeho mobilního telefonu.

Dopřejte si úlevu, masáž, regeneraci po únavném dni či sportovním výkonu, zařiďte si soukromou posilovnu pro libovolné svalové partie, třeba při četbě na hotelovém pokoji.

Compex MINI WIRELESS je skvělým pomocníkem nejen na cestách. Speciální programová výbava je zaměřena na relaxaci po náročném dni, regeneraci po sportovních aktivitách, na zpevnění svalových skupin i na jejich posílení. Urychluje rovněž svalovou regeneraci, umí navodit příjemný pocit relaxace a poradí si i s bolestivostí přetížených či narušených svalových tkání pomocí TENS proudů, které jsou využívány v medicínské léčbě.

Compex MINI WIRELESS je tak diskrétní, že není problém ho umísit pod oblečení a dopřát si tak stimulaci prakticky kdykoli a kdekoli. Třeba ve vaší kanceláři během telefonních hovorů.

Compex MINI WIRELESS obsahuje 6 účinných programů, které je možné ovládat pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Funguje ale i bez něj, ovládací tlačítka pro výběr typu a intenzity stimulace jsou umístěna přímo jednom ze dvou stimulačních modulů.

Obsahuje tyto programy:

  • Zahřátí svalu
  • Trénink svalové vytrvalosti
  • Trénink odolnosti a síly
  • Aktivní regenerace po tréninkové zátěži
  • Relaxační masáž
  • Úleva od bolesti (TENS proudy)

 

Přístroje COMPEX pomocí patentovaných 20ti minutových svalových elektrostimulací umožňují navýšit silové dispozice o 27%, vytrvalostní o 15%, zvětšit objem svalu o 8% a prokrvením jeho krevního řečiště odplavit značné množství laktátu a odpadních metabolitů ve svalech. Výrazně napomáhají tišení bolesti a urychlují hojení poškozených svalových tkání pomocí TENS proudů, které byly vyvinuty pro lékařské účely.


PŘÍKLADY POUŽITÍ 

 

OBSAH BALENÍ

2 bezdrátové moduly, náhradní elektrody (6ks), přepravní pouzdro, nabíjecí kabel, 2+2 propojovací kabely. K přístroji poskytujeme český manuál a on-line poradenství, standardní 2-letou záruku s možností jejího prodloužení o 1 rok.

 

ZÁRUKA NEJLEPŠÍCH CEN

Jako exkluzivní partner značky COMPEX pro Českou a Slovenskou republiku Vám spolu s našimi partnery zaručujeme u všech výrobků a příslušenství plnou COMPEX záruku, servis a poradenství v českém jazyce včetně nejlepší ceny. Pokud jste přesto narazili na výhodnější cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat rádi Vám vyjdeme vstříc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.