Prémiová kvalita S1W.CZ

JSME PŘÍMÝM DOVOZCEM

Pro celou řadu prestižních značek jsme jejich přímým zástupcem na území České a Slovenské republiky, často plníme roli exklusivního partnera daného výrobce pro ČR/SR. Namátkou je to světová jednička v oboru svalové stimulace a regenerace COMPEX, unikátní běžecké wattmetry STRYD, teploměr CORE pro neinvazivní sledování vnitřní teploty těla, populární cyklistické wattmetry Favero i Stages, ale i Swiss Made stroje BMC (s krátkou přestávkou dovážíme již 15tým rokem), cyklistické trenažéry Saris, CycleOps, Wahoo, nově i prémiové multisportovní hodinky COROS, pro český trh jsme před 10ti lety objevili dechové stimulátory PowerBreathe. Prodáváme rovněž legendární kola, MTB i elektrokola Cannondale. Zboží tedy nepřekupujeme, ale většinou importujeme a servisujeme s přímou podporou od výrobce. Cokoliv si tedy pořídíte od nás, bude mít plnou záruku, informace z první ruky, možnost plnohodnotného poradenství a prvotřídního servisního zázemí.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

PORADÍME VÁM

O našem zboží víme vše a máme informace z první ruky. Pro celou řadu našich značek jsme totiž jejich přímým, často exklusivním zástupcem pro území České a Slovenské republiky. Poradíme Vám jako nikdo jiný. O dodávkách komunikujeme přímo s výrobcem a jeho evropskými sklady. Víme přesně zdali je dané zboží dostupné či nikoliv, neprodáváme co někde zbylo. Naším cílem je dovážet vždy pouze čerstvé zboží prvotřídní kvality s vynikající užitnou hodnotou. Vážíme si šance vybrat a obstarat to pravé i pro Vás.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

ZRYCHLÍME VÁS

Máme znalosti, laboratoř i know-how aby Vaše počínání bylo naplněné radostí a dostavil se i patřičný progres. Nalezneme Vaše rezervy, odstraníme nedostatky. Umožníme Vám naplno využít svůj potenciál.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.

 

VIP PROGRAM

Každý náš zákazník automaticky získává přístup k našemu know-how, VIP péči a výhodám. Pokazil se Vám wattmetr? Podobu opravy Vám zapůjčíme jiný. Jedete na soustředění? Vybavíme Vás přednostně regeneračními pomůckami. Nevíte si rady s ovládáním Vašeho zařízení? Zastavte se u nás, rádi Vám zakoupený přístroj předvedeme a předáme naše zkušenosti pro dosažení nejlepšího efektu.

Nejsme pouze eshop, jsme SPEEDweaponry.