BIOMECHANIKA PRO BĚŽCE

Kód: 9986
3 500 Kč 2 893 Kč bez DPH
Skladem na prodejně

Podrobná analýza vašeho běžeckého stylu, klasifikace všech fází a klíčových parametrů pohybu, doporučení pro zlepšení a korekci případných problémů.

Udělejte někomu radost - tento produkt je mozné zakoupit i jako dárkový poukaz (Voucher)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odpovídající pohybový vzor je základní devizou vyspělého běžce. Znamená lepší efektivitu pohybu, eliminuje přetížení jeho pohybového aparátu a dovoluje mu zrychlit při stejné nebo nižší metabolické náročnosti.

Naše pokročilá diagnostika pohybového vzoru je vhodná pro každého běžce, který chce plně rozvinout své běžecké schopnosti, vyvarovat se opakovaným zraněním a přiblížit svůj styl ideálu.

Základem diagnostiky je unikátní metoda nezávislých 3D prostorových senzorů, která umožňuje analyzovat všechny klíčové parametry běžeckého stylu daného sportovce v jeho přirozeném prostředí, tedy typicky na venkovním atletickém oválu. Pro odhalení konkrétních pohybových limitací běžce je diagnostika prováděna v celém rychlostním spektru jeho pohybu.

Během analýzy podrobně klasifikujeme všechny prvky oporové i letové fáze individuálního běžeckého kroku, včetně podélných i příčných parametrů došlapu, polohy těžiště při odrazu a dalších klíčových charakteristik analyzovaného pohybového vzoru.

Dále podrobně mapujeme a klasifikujeme:
✔️ Stranovou (NE)efektivitu a přenos odrazu do horní poloviny těla
✔️ Vertikální oscilaci
✔️ Úhlový rozsah švihu holeně
✔️ Uhlový rozsah švihu stehna
✔️ Úhlový rozsah zášvihu stehna
✔️ Rychlost zášvihu stehna
✔️ Úhel došlapu
✔️ Stranový úhel došlapu
✔️ Dobu kontaktu se zemí
✔️ Neefektivní a produktivní dobu kontaktu se zemí
✔️ Nesymetrii pohybu ve všech jeho fázích
✔️ Provedeme podrobný rozbor všech fází cyklu u levé i pravé nohy

Cílem naší pokročilé diagnostiky běžeckého stylu je odhalit a podrobně kvantifikovat všechny podstatné charakteristiky pohybového vzoru daného sportovce a nalézt tak jeho cestu k bezpečnému výkonnostnímu růstu.

Výstupem je závěrečná zpráva, která přehledně shrnuje, klasifikuje a vysvětluje podstatné prvky jeho pohybového vzoru a poskytuje sportovci i jeho trenérovi kvalitní návod jak efektivně rozvíjet jeho sportovní výkonnost.

Diagnostika trvá přibližně 1h a odehrává se ve venkovním prostředí, typicky na atletickém oválu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: