Zapůjčení - STRYD

Kód: PROD1120
500 Kč 413 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023
Wattmetr pro běžce STRYD vám půjčíme na týden, abyste mohli sami zažít běh a trénink s watty. Budete nadšeni o tom vůbec nepochybujte. Částku Vám odečteme, pokud STRYD zakoupíte do 14ti dnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRYD je patentovaný ukazatel běžecké výkonnosti a tréninkového zatížení běžce. Díky svým čidlům analyzuje kinetiku Vaší běžecké trajektorie a jako jediný na světě zobrazuje v reálném čase a s velkou přesností Vaši výkonnost ve wattech. Tím umožňuje trénovat účinněji, dokonale zvládnout techniku běhu a v kratším čase dosahovat lepších tréninkových výsledků. Watty - objektivní metrika, kterou STRYD jako první měřič na světě pro běžce přináší, reaguje přesně a okamžitě. Kromě wattů STRYD monitoruje, zaznamenává a vyhodnocuje i celou řadu dalších údajů o pohybu běžce. Je neocenitelným pomocníkem pro určení a optimalizaci tréninkového i závodního tempa v terénu, na dráze i na běhacím pásu. Umožňuje efektivní vedení tréninku a okamžitou kontrolu jeho správné intenzity.

Pomocí protokolů ANT+ a Bluetooth Smart je snadno propojitelný s libovolnou zobrazovací jednotkou, včetně mobilního telefonu. Zaznamenaná data se automaticky vyhodnocují a po skončení aktivity přenáší do internetového úložistě pro další analýzu a archivaci. STRYD umí na jedno nabití zaznamenat stovky kilometrů běhu, je vodotěsný a dobíjí se bezdrátově - přiložením na nabíjecí podložku.

Běžecký wattmetr STRYD je možné odeslat na Vaší adresu, popř. si ho můžete vyzvednou u nás na prodejně v Kosmonosech.

 

Podrobná specifikace:

https://www.s1w.cz/stryd-3-0-wind/

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
DN Avatar autora Polar - plánování tréninku 7.6.2020 23:52
Dobrý den, uvažuji o pořízení Stryda a chtěl bych se zeptat na plánování běžeckých tréninků podle wattů v Polar Flow (ideálně synchronizace tréninkového plánu z powercenter do hodinek Polar), máte s tímto zkušenost, lze to? Děkuji
LV Avatar autora Kompatibilita s Garmin 5x 6.4.2020 13:40
Dobrý den, hodinky Garmin Fénix 5x nejsou mezi kompatibilními. Předpokládám, že tomu tak ale je.
S Avatar autora Kompatibilita s Garmin 5x 6.4.2020 13:44
Dobrý den pane Vavrečko, ano je tomu tak, Stryd je kompatibilní s těmito hodinkami Garmin. Doporučujeme aktualizaci firmwaru v hodinkách na nejnovější.