STRYD 3.0 Wind běžecký wattmetr

Kód: 810.000004
6 490 Kč 5 364 Kč bez DPH
Na dotaz

STRYD Wind umožňuje odhalit aktuální výkonnost běžce a nastavit optimální tréninkové prostředky pro jeho běžecký růst. Ekosystém STRYD poskytuje kompletní tréninkové a analytické zázemí, včetně napojení dat na klasické sportestery či mobilní telefon a plně adaptabilní tréninkové plány. V ceně získáváte zdarma i 6ti měsíční přístup i k nadstandardním tréninkovým nástrojům a brožuru "STRYD - nejrychlejší cesta k Vašemu osobnímu maximu" (v anglickém jazyce). Přístup k nadstandardním funkcím lze kdykoliv zrušit a zcela zdarma bez jakýchkoliv poplatků dále využívat standardní rozhraní a tréninkové nástroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRYD Wind je patentovaný ukazatel běžecké výkonnosti a tréninkového zatížení běžce. Přináší do běhu objektivní metriku, Watty, která reaguje přesně a okamžitě, nezávisle na prostředí (sklon svahu, protivítr, teplota, hydratace organismu, ...) a kvalitě GPS signálu. Tato objektivní data jsou nezastupitelným pomocníkem pro určení tréninkového i závodního tempa - nezávisle na terénu, dráze, fungují stejně dobře i na běhacím pásu.

 

STRYD umožňuje velmi efektivní vedení tréninku, okamžitou kontrolu správné intenzity intervalů a objektivizuje vliv tréninkového zatížení na Váš organismus. Tím zamezuje nežádoucímu přetížení pohybového aparátu a eliminuje tak nebezpečí zranění.

Jedná se již o třetí generaci tohoto zařízení, která jako jediná na světě umí rozpoznat a vyhodnotit vliv (proti)větru na váš běh. STRYD analyzuje a bere v potaz nejen vaši rychlost (tempo), běžeckou techniku (kvalitu dopadu a odrazu) či sklon svahu, ale i protivítr či podporu větru v zádech. Umí dokonce velmi přesně odhalit a kvantifikovat i pomoc vodiče před vámi.

Hlavní vylepšení oproti předchozímu modelu STRYD Everest

- čidla na detekci větru (zachycují protivítr, zadní vítr, boční vítr, běh za vodičem či ve skupině)
- nový, ještě dokonalejší senzor pohybu
- nově přidán senzor prostředí (snímače pro teplotu a vlhkost vzduchu)
- nově přidán magnetometr (jeho funkce bude využita při dalších aktualizacích softwaru)
- zvětšená paměť zařízení (64x více paměti znamená časově delší a přesnější sběr běžeckých dat)
- nový indikátor nabíjení
- vylepšené párování s dalšími zařízeními (hodinky, telefon, ...)
- zvýšený dosah antény
- nové uchycení na botu (jednodušší připínání)

I nadále Stryd disponuje možností offline záznamu a ukládá veškerá data o běhu i když u sebe zrovna nemáte hodinky nebo telefon. Po ukončení aktivity lze data jednoduše synchronizovat a následně analyzovat v internetové platformě PowerCenter nebo dalších obvyklých rozhraních (Garmin Connect, Suunto MovesCount, atd.).

Veškeré aktualizace systému probíhají přes volně dostupnou aplikaci STRYD pro telefony Android i iOS.

Přenos signálu mezi Stryd a vaším zařízením je možný pomocí protokolů ANT+ a Bluetooth Smart. Stryd je snadno propojitelný s libovolnou zobrazovací jednotkou, včetně mobilního telefonu a běžeckých hodinek všech renomovaných značek. Zaznamenaná data se automaticky vyhodnocují a po skončení aktivity dále přenáší do internetového úložistě pro další analýzu a archivaci. Stryd umí na jedno nabití zaznamenat stovky kilometrů běhu, je vodotěsný a dobíjí se pomocí nabíjecího klipu a standardního USB konektoru.

STRYD velmi zjednodušuje správné provedení tréninkových intervalů.Long Life dobíjecí baterie vydrží bez nabíjení při aktivním běhání průměrně 2 týdny, při nepřetržitém záznamu Stryd zvládne minimálně 20h v kuse.

Flexibilní upínání. Stryd se snadno připíná na jakoukoli běžeckou obuv pomocí jednoduchého a bezpečného klipu. Pokud  běháte s několika páry bot, můžete mezi nimi Stryd jednoduše prohazovat, samotné nasazení na botu je během několika vteřin.

Stryd vyniká svou přesností. Je mimořádně přesným ukazatelem tempa, nevadí mu změna obuvi, povrchu, rychlosti a terénu, nepotřebuje kalibrovat. Výrazně překračuje přesnost a konzistenci dat z GPS či barometrického výškového senzoru.

Odolnost jeho pouzdra je zaručena vyztuženými vlákny, které Stryd udržují v bezpečí proti rozbití v každém představitelném typu běžeckého terénu. Stryd je možné používat i za deště a ve vlhkém prostředí, není však určen pro ponoření do vody na delší dobu.

Stryd je opravdu lehký. Váží pouhých 8 gramů a na botě ho tedy ani nezaregistrujete.

Stryd je určen pro každý běh. Data ze Stryd využijete pro trailový běh i silniční, na dráze i na běžícím pásu. Náskok při běhání s watty je patrný na každém kroku, ať se jedná o pohodový trénink, nebo váš životní závod.

Stryd je kompatibilní se systémy:
Garmin, Polar, Suunto, TrainingPeaks, WKO4, FinalSurge, Zwift, Today´s Plan, iSmoothRun, Smashrun, Xhale, Golden Cheetah, SportTracks, 2PEAK

Mobilní aplikace Stryd funguje v systémech iOS a Android.

Stryd lze spárovat s hodinkami:
Apple Watch, Garmin, Polar, "Suunto" (u Suunta se poslední dobou vyskytují výpadky signálu a nemožnost spojení)
Detailní seznam zařízení je na officiálních stránkách Stryd 

Spoustu dalších informací o běhání s watty naleznete také na naší stránce Běháme s watty

OBSAH BALENÍ

1x STRYD Wind
2x Klip pro upevnění na botu (černý a oranžový)
1x Nabíjecí držák
1x Nabíjecí kabel pro standardní USB nabíječku

Aplikace STRYD pro smart phone je volně ke stažení na Google PlayiPhone AppStore
Webová aplikace POWER CENTER pro detailní analýzu wattového záznamu vašeho běhu a tvorbu tréninkových plánů.

 

UŽITEČNÉ ODKAZY

Představujeme: Air Power 
Co znamená: zkratka RSS ; VI ; CP
Rungo: "TEST: Wattmetr Stryd vám ukáže, jak makáte"
Svět běhu: "Trénujte podle Wattů"
Český Běh: "Horká novinka - běh podle wattů"

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké wattmetry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: