Elektrody Dura-Stick Plus

Kód: DURA-STICK
250 Kč 207 Kč bez DPH
Na dotaz
Náhradní elektrody pro přístroje Cefar a starší modely Compex.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrody Dura-Stick Plus


Náhradní elektrody pro přístroje Cefar a starší modely Compex. Kvalitní elektrody se zvýšenou vodivostí jsou zárukou pohodlné a efektivní stimulace.
Vyrábí se ve třech rozměrech:
- 5x5 cm - 1 vývod (1 balení obsahuje 4 ks)
- 5x9 cm - 1 vývod (1 balení obsahuje 4 ks)
- 5x10 cm - 2 vývody (1 balení obsahuje 2 ks)

Záruka nejlepší ceny

Jako exkluzivní partner značky COMPEX pro Českou a Slovenskou republiku Vám spolu s našimi partnery zaručujeme u všech výrobků a příslušenství tu nejlepší cenu na českém a slovenském trhu.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Rozměr: 5x9 cm /4 ks/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:


Švýcarská firma Compex, světová jednička ve výrobě elektrostimulátorů, synonymum pro svalovou elektrostimulaci a rehabilitaci. Špičkové výzkumné týmy, které se na vývoji produktů Compex podílí, dosáhly velmi  přesného, účinného a bezpečného zacílení účinků elektrostimulace a právě proto jsou výrobky Compex pověstné svojí kvalitou a spolehlivostí. Elektroterapie se stala nedílnou součástí rehabilitačních plánů a je uznávanou metodou jak ve světě medicíny tak sportu. Prokazatelné účinky svalové elektrostimulace jsou využívány s výhodou jak při svalové regeneraci, rehabilitaci, zlepšování výkonnosti, kondice, prevenci zranění tak při odstraňování únavy a bolestivosti svalových tkání. Její možnosti jsou opravdu nesmírné a v mnohých směrech neexistuje dnes účinnější, levnější a pohodlnější metoda než právě elektrostimulace pomocí přístrojů fimy Compex.